New Jersey – Washington 0:1 (po pr.) | Tampa – NY Islanders 7:4 (kon.) | St. Louis – Vancouver 4:0 (kon.)
Buffalo – Winnipeg 3:2 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 2:7 (kon.) | Colorado – Minnesota 0:4 (kon.)
San Jose – Dallas 2:4 (kon.)
konec
St. Louis Blues
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Vancouver Canucks
Sobota 26.03.2016, 01:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  52:15 EDMUNDSON - 4:0
   
  52:15
  St. Louis právě vstřelilo branku!
  Je definitivně hotovo. Obrovská radost teď zavládla v Scottrade Center. Ani ne tak z gólu jako takového, ale hlavně ze střelce. JOEL EDMUNDSON dostal nalito do levého kruhu a dělovkou mezi nohy Markströma vstřelil svou první branku v NHL. Asistence: Vladimir Tarasenko, Colton Parayko.
  35:32 GUNNARSSON - 3:0
   
  35:32
  St. Louis právě vstřelilo branku!
  Blusmani míří do play-off. CARL GUNNARSSON napálil puk od modré, clonící Brouwer totálně zaclonil výhled Markströmovi, a ten tak opět kapituloval. Asistence: Paul Stastny, Robby Fabbri.
  15:25 FABBRI - 2:0
   
  15:25
  St. Louis právě vstřelilo branku!
  Domácí navyšují své vedení. Stastny našel parádní zadovkou ROBBY FABBRIHO, který křižnou střelou do víka nedal Markströmovi nejmenší šanci. Asistence: Paul Stastny, Troy Brouwer.
  10:51 BRODZIAK - 1:0
   
  10:51
  St. Louis právě vstřelilo branku!
  Máme tady branku v oslabení. Domácí se dostali do přečíslení 3 na 1, Upshall našel volného KYLA BRODZIAKA, pro kterého již nebyl problém zasunout kotouč do odkryté sítě. Asistence: Scottie Upshall.

  Michal Borovan

  Branky a nahrávky: 11. Brodziak (Upshall), 16. Fabbri (Stastny, Brouwer), 36. Gunnarsson (Stastny, Fabbri), 53. Edmundson (Tarasenko, Parayko)


  St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Pietrangelo (A), Shattenkirk – Parayko, Gunnarsson – Bortuzzo, Edmundson – Tarasenko (A), Lehtera, Schwartz – Brouwer, Stastny, Fabbri – Jaškin, Backes (C), Berglund – Reaves, Brodziak, Upshall.
  Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Tryamkin, Hutton – Hamhuis (A), Bartkowski – Pedan, Weber – Hansen, Sedin H. (C), Sedin D. (A) – Virtanen, Horvat, Bärtschi – Etem, Vey, Burrows – Higgins, Gaunce, Dorsett.

  Rozhodčí: O'Halloran, Luxmore – Heyer, Sharrers