400m polohový závod - finále (muži) Vítěz: K. Hagino (JAP) (kon.) | 100m motýlek - semifinále (ženy) (kon.)
400m volný styl - finále (muži) Vítěz: M. Horton (AUS) (kon.) | 400m polohový závod - finále (ženy) Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.)
100m prsa - semifinále (muži) (kon.) | 4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) Vítěz: Austrálie (kon.)
100m znak - rozplavby (ženy) Vítěz: K. Bakerová (USA) (kon.) | 200m volný styl - rozplavby (muži) Vítěz: S. Jang (CHN) (kon.)
100m prsa - rozplavby (ženy) Vítěz: L. Kingová (USA) (kon.) | 100m znak - rozplavby (muži) Vítěz: C. Lacourt (FRA) (kon.)
400m volný styl - rozplavby (ženy) Vítěz: K. Ledecká (USA) (kon.) | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) Vítěz: Rusko (kon.)
konec
100m znak - rozplavby (muži)

Vítěz: C. Lacourt (FRA)

Neděle 07.08.2016, 19:16Olympijské hry - Plavání
Sledujte:
     
    Do semifinále postupují:

    Lacourt (FRA)
    Xu (CHN)
    Larkin (AUS)
    Murphy a Plummer (oba USA)
    Rylov (RUS)
    Beaver (AUS)
    Irie (JPN)
    Glinta (ROU)
    Walker-Hebborn (GBR)
    Tarasevič (RUS)
    Reid (RSA)
    Guido (BRA)
    Ryan (IRL)
    Glanie (GER)
    Main (NZL). (19:26:22)
     
    5
    A stejné pořadí i v cíli, vítězí tedy Francouz Lacourt (52,96) před Australanem Larkinem a jeho krajanem Beaverem. Brazilec Guido dohmátl pátý, to je velmi slušný výkon!
     
    5
    První na padesátce Francouz Lacourt před Australanem Larkinem.
     
    5
    Tribuny samozřejmě, díky účasti Guilherma Guida, ožily.
     
    5
    Poslední rozplavba je sedmičlenná:

    Joshua Beaver (AUS)
    Apostolos Christou (GRE)
    Ryosuke Irie (JPN)
    Mitchell Larkin (AUS)
    Camille Lacourt (FRA)
    Guilherme Guido (BRA)
    Junya Hasegawa (JPN).
     
    4
    V cíli nakonec první, dle očekávání, Američan Plummer (53,19), jako druhý dohmátl Rumun Robert Glinta a třetí skončil Brit Walker-Hebborn.
     
    4
    První padesátku ovládl Rus Tarasevič před Američanem Plummerem a Rumunem Glintou.
     
    4
    Složení 5. rozplavby:

    Radoslaw Kawecki (POL)
    Robert Glinta (ROU)
    Grigorij Tarasevič (RUS)
    David Plummer (USA)
    Chris Walker-Hebborn (GBR)
    Christopher Patrick Reid (RSA)
    Javier Acevedo (CAN)
    Zheng Wen Quah (SIN).
     
    3
    A Číňan Jiayu Xu první také v cíli časem 53,01, druhý Američan Murphy a třetí Rus Jevgenij Rylov.
     
    3
    První padesátku ovládl Číňan Jiayu Xu.
     
    3
    Složení 3. rozplavby:

    Shane Ryan (IRL)
    Jan-Philip Glania (GER)
    Jevgenij Rylov (RUS)
    Ryan Murphy (USA)
    Jiayu Xu (CHN)
    Simone Sabbioni (ITA)
    Yakov Toumarkin (ISR)
    Gabor Balog (HUN).
     
    2
    Nakonec je první Novozélanďan Main (53,99) před Španělem Gonzalezem de Oliveirou, třetí Číňan Guangyuan Li.
     
    2
    Ve druhé rozplavbě znakařské stovky vede Polák Polewka před Bělorusem Staselovičem.
     
    1
    V první rozplavbě vítězí Atajev z Turkmenistánu před Jamajčanem Wynterem. Jako třetí dohmátl Van der Colff (BOT).
     
    STARTOVNÍ LISTINA:

    1. rozplavba:

    Hamdan Bayusuf (KEN)
    Yaaqoub Alsaadi (UAE)
    David Van Der Colff (BOT)
    Merdan Atayev (TKM)
    Timothy Wynter (JAM)
    Driss Lahrichi (MAR)
    Noah Al-Khulaifi (QAT)

    2. rozplavba:
    Hugo Gonzalez De Oliveira (ESP)
    Viktar Staselovič (BLR)
    Tomasz Polewka (POL)
    Danas Rapsys (LTU)
    Guangyuan Li (CHN)
    Corey Main (NZL)
    Youngjun Won (KOR)
    Albert Subirats (VEN)

    3. rozplavba:
    Shane Ryan (IRL)
    Jan-Philip Glania (GER)
    Jevgenij Rylov (RUS)
    Ryan Murphy (USA)
    Jiayu Xu (CHN)
    Simone Sabbioni (ITA)
    Yakov Toumarkin (ISR)
    Gabor Balog (HUN)

    4. rozplavba:
    Radoslaw Kawecki (POL)
    Robert Glinta (ROU)
    Grigorij Tarasevič (RUS)
    David Plummer (USA)
    Chris Walker-Hebborn (GBR)
    Christopher Patrick Reid (RSA)
    Javier Acevedo (CAN)
    Zheng Wen Quah (SIN)

    5. rozplavba:
    Joshua Beaver (AUS)
    Apostolos Christou (GRE)
    Ryosuke Irie (JPN)
    Mitchell Larkin (AUS)
    Camille Lacourt (FRA)
    Guilherme Guido (BRA)
    Junya Hasegawa (JPN)
     
    Vítejte u on-line přenosu závodu na 100 m znak mužů (rozplavby) v rámci LOH 2016 v brazilském Rio de Janeiru. Plavecká soutěž probíhá v zóně Barra, části Barra Olympic Park v Olympic Aquatics Centre.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 19:16.

    Martin Dvořák

    STARTOVNÍ LISTINA:
    1. rozplavba:
    Hamdan Bayusuf (KEN)
    Yaaqoub Alsaadi (UAE)
    David Van Der Colff (BOT)
    Merdan Atayev (TKM)
    Timothy Wynter (JAM)
    Driss Lahrichi (MAR)
    Noah Al-Khulaifi (QAT)

    2. rozplavba:
    Hugo Gonzalez De Oliveira (ESP)
    Viktar Staselovič (BLR)
    Tomasz Polewka (POL)
    Danas Rapsys (LTU)
    Guangyuan Li (CHN)
    Corey Main (NZL)
    Youngjun Won (KOR)
    Albert Subirats (VEN)

    3. rozplavba:
    Shane Ryan (IRL)
    Jan-Philip Glania (GER)
    Jevgenij Rylov (RUS)
    Ryan Murphy (USA)
    Jiayu Xu (CHN)
    Simone Sabbioni (ITA)
    Yakov Toumarkin (ISR)
    Gabor Balog (HUN)

    4. rozplavba:
    Radoslaw Kawecki (POL)
    Robert Glinta (ROU)
    Grigorij Tarasevič (RUS)
    David Plummer (USA)
    Chris Walker-Hebborn (GBR)
    Christopher Patrick Reid (RSA)
    Javier Acevedo (CAN)
    Zheng Wen Quah (SIN)

    5. rozplavba:
    Joshua Beaver (AUS)
    Apostolos Christou (GRE)
    Ryosuke Irie (JPN)
    Mitchell Larkin (AUS)
    Camille Lacourt (FRA)
    Guilherme Guido (BRA)
    Junya Hasegawa (JPN)