Týmová soutěž Vítěz: Kanada (kon.)
konec
Týmová soutěž

Vítěz: Kanada

Pátek 09.02.2018, 02:00Zimní olympijské hry - Krasobruslení
Sledujte:

    Komentáře nejsou k dispozici.

    Jan Vojkůvka

    Průběžné pořadí týmové soutěže
    1. Kanada 17
    2. USA 14
    3. Japonsko 13
    4. OAR 13
    5. Izrael 11
    6. Čína 10
    7. Itálie 10
    8. Německo 10
    9. Korea 6
    10. Francie 6
    Výsledky - sportovní dvojice, krátký program
    1. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR) 80,92
    2. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN) 76,57
    3. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER) 75,36
    4. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 69,75
    5. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN) 69,17
    6. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 68,49
    7. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA) 67,62
    8. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN) 57,42
    9. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 54,47
    10. Kim Kjue-un, Alex Kang-čchan Kam (KOR) 52,10

    Výsledky - muži, krátký program
    1. Šoma Uno (JPN) 103,25
    2. Alexej Byčenko (ISR) 88,49
    3. Patrick Chan (CAN) 81,66
    4. Nathan Chen (USA) 80,61
    5. Matteo Rizzo (ITA) 77,77
    6. Čcha Čun-hwan (KOR) 77,70
    7. Jen Chan (CHN) 77,10
    8. Michajl Koljada (OAR) 74,36
    9. Paul Fentz (GER) 66,32
    10. Chafik Besseghier (FRA) 61,06
    Startovní listina sportovních dvojic, krátký program
    1. Kim Kjue-un, Alex Kang-čchan Kam (KOR)
    2. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR)
    3. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN)
    4. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA)
    5. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN)
    6. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA)
    7. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA)
    8. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN)
    9. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER)
    10. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR)

    Startovní listina mužů, krátký program
    1. Čcha Čun-hwan (KOR)
    2. Paul Fentz (GER)
    3. Chafik Besseghier (FRA)
    4. Jen Chan (CHN)
    5. Matteo Rizzo (ITA)
    6. Patrick Chan (CAN)
    7. Alexej Byčenko (ISR)
    8. Nathan Chen (USA)
    9. Michajl Koljada (OAR)
    10. Šoma Uno (JPN)

    Program týmové soutěže
    Pátek, 9.2.
    02:00 Muži, krátký program
    03:45 Sportovní dvojice, krátký program
    Neděle 11.2.
    02:00 Tance na ledě, krátký program
    03:45 Ženy, krátký program
    05:40 Sportovní dvojice, volné jízdy
    Pondělí 12.2.
    02:00 Muži, volné jízdy
    03:10 Ženy, volné jízdy
    04:20 Tance na ledě, volné jízdy